ul. Mieszka I 9,
28-300 Jędrzejów

OFERTA EDUKACYJNA

Realizujemy podstawę programową określoną rozporządzeniem MEN. Cele oraz zadania edukacyjne realizujemy poprzez nowoczesny i przyjazny dzieciom program. Kładzie on nacisk na wszechstronny rozwój dziecka oraz bardzo dobre przygotowanie do podjęcia nauki w szkole. Staramy się kształtować społeczną i emocjonalną dojrzałość naszego wychowanka, kultywować tradycje i zwyczaje regionalne. Pracujemy nowoczesnymi metodami dostosowanymi do potrzeb i możliwości dziecka dysponując bogatą bazą dydaktyczną.

NASZE PRZEDSZKOLE WSPÓŁPRACUJE Z:

• Instytucjami oświatowymi
  • Biblioteką Miejską w Jędrzejowie
  • Centrum Kultury w Jędrzejowie
  • Sąsiadującymi przedszkolami i szkołami

NASI WYCHOWANKOWIE BIORĄ CZYNNY UDZIAŁ W:

• Warsztatach artystycznych
  • Wycieczkach
  • Koncertach muzycznych
  • Przedstawieniach teatralnych
  • Inscenizacjach
  • Konkursach muzycznych i plastycznych
  • Przeglądach tanecznych
  • Festynach
  • Spotkaniach organizowanych na terenie przedszkola i poza nim

ZAJĘCIA DODATKOWE

Język angielski- zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Celem zajęć jest nauka języka angielskiego poprzez zabawę.

Logopedia- zajęcia prowadzone są raz w tygodniu. Celem zajęć jest usprawnianie narządów mowy, korygowanie wad wymowy.

Religia- dobrowolny udział dzieci dwa razy w tygodniu. Celem zajęć jest otwarcie się dziecka na Boga i Jego miłość.

Zajęcia rytmiczne- zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu. Celem zajęć jest rozwijanie rytmu oraz poznanie nowych układów tanecznych.

ZAPEWNIAMY NASZYM WYCHOWANKOM

• Opiekę kompletnej, wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, stosującej nowoczesne metody pracy, dające poczucie bezpieczeństwa atmosferę, smaczne i zdrowe posiłki.
  • Wysoki poziom oferty edukacyjnej, sprzyjającej rozwojowi i odpowiadającej potrzebom oraz zainteresowaniom, a tym samym wspaniały, inspirujący, radosny czas wspólnych zabaw i zajęć w gronie rówieśników.

ZAPEWNIAMY RODZICOM

• Możliwość współtworzenia i współdecydowania o jakości pracy naszego Przedszkola
  • Udział w uroczystościach, spotkaniach integracyjnych
  • Pełną informację o rozwoju Dziecka, pomoc i wsparcie w razie problemów
  • Bieżącą wymianę spostrzeżeń na temat rozwoju dzieci i placówki

2024 © Przedszkole nr 1 w Jędrzejowie All Rights Reserved.